DWSZdr
AKTUALNOŚCI
Wtorek, 26 stycznia 2021 r.
UROCZYSTE PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW
26.02.2018
Uroczyste przekazanie obowiązków Dyrektora Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia

W dniu 20.02.2018 r. w Sali Tradycji Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Dyrektora Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia.

   Po odczytaniu Decyzji Ministra Obrony Narodowej o zwolnieniu ze stanowiska Dyrektora Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Pana Generała dr n. med. Stanisława ŻMUDĘ oraz aktu powołania na stanowisko Dyrektora Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Pani dr Aurelii OSTROWSKIEJ odbyło się uroczyste podpisanie aktów przekazania obowiązków.

    Po podpisaniu aktów przekazania obowiązków na stanowisku nastąpiło wręczenie Panu Generałowi podziękowań od kadry i pracowników Departamentu oraz zaproszonych gości, a także życzenia dla obejmującej stanowisko Pani Dyrektor.

   Panie Generale serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone lata pracy i służby.Życzymy Panu wszelkiej pomyślności w dalszej służbie i poczucia satysfakcji z dobrze wykonanej pracy oraz wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym.

    Pani Dyrektor życzymy dalszych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności służbowej w obszarze wojskowej służby zdrowia.